O stronie i kontakt

Strona prywatna, prowadzona przez praktyka.

Rzeczywistość wokół nas się zmienia dynamicznie: środowiskowo, metodycznie, medycznie, prawnie. Stajemy przed podobnymi wyzwaniami, opracowujemy rozwiązania, które można doskonalić także poprzez dzielenie się nimi z innymi.

Strona w zamyśle ma być zbiorem artykułów – przede wszystkim praktycznych opracowań.

Mam przygotowane też różne narzędzia ułatwiające naukę i prace – wyzwaniem jest przełożenie ich funkcjonalności na platformę www (co udało się na razie tylko częściowo).

W dalszej perspektywie przewiduję też zamknięte forum – tylko dla pracowników publicznych poradni p-p (dostęp po dokładnej weryfikacji).

 

Autorskie materiały publikowane na tej stronie są domyślnie (o ile nie napisano inaczej) objęte licencją Creative Commons Uznanie autorstwa – Użycie niekomercyjne – Bez utworów zależnych 4.0 Międzynarodowe. Oznacza to na przykład, że można skopiować artykuł w całości na stronę swojej publicznej poradni p-p, publicznej szkoły czy przedszkola, ale koniecznie podając w dobrze widocznym miejscu autora i link do strony źródłowej.

 

Kontakt: infoUSUŃTO@poradniany.pl (nie wpisujemy tekstu USUŃTO – został tutaj dodany jako próba obony przed automatami spamującymi).

 

 

Licencja Creative Commons